גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
ألعربية

שאלות נפוצות

מהם התנאים לקבלת שירות ממרכזי ריאן? מי זכאי לשירות?

כל מי שהוא אזרח בין גילאי 18-67, או תלמידי י"ב, אשר מועסקים בחצי משרה או פחות.

האם השירות ניתן בחינם? האם צריך לשלם משהו בתמורה?

השירות אכן ניתן ללא עלות. השירותים של מרכזי ריאן ממומנים על ידי משרד העבודה והרווחה, וזאת מתוך מטרה לקדם את התעסוקה בחברה הערבית, ולספק הזדמנויות שיעזרו לפרטים בחברה לממש את הפוטנציאל הטמון בתוכם. את/ה רק נדרש/ת להצטייד בנחישות ובמחויבות.

ישנן הכשרות מסוימות, עליהן ניידע אותך מראש הכרוכות בתשלום סמלי של דמי רצינות.

אינני תושב אחד המרכזים שרשומים, איפה אוכל לקבל השירות?

מי שאינו תושב אחד הישובים, מוזמן ליצור קשר עם המרכז הקרוב לאזור המגורים,  ושם נשמח להעניק את השירות. ניתן גם להתקשר למספרי המרכזייה המופיעים באתר, בצור קשר.

איך אתם עוזרים למשתתפים בתחילת דרכם בעולם העבודה?

סל השירותים המגוון של מרכזי ריאן מעניק לכם כלים והזדמנויות גם אם מעולם לא עבדתם, וזאת באמצעות ליווי פרטני וקורסים, סדנאות והכשרות מקצועיות שיעזרו לכם למצוא את דרכם ולהשתלב בעולם העבודה. רבים מהפונים לריאן החלו במשרות התחלתיות ומשם המשכנו ללוות אותם להמשך התקדמות בקריירה.

האם יש לכם הזדמנויות תעסוקה שמתאימות לאימהות?

כן, במרכזי ריאן אנו ראשית נפגשים ומכירים את הפונות, את הכישורים והצרכים שלכן האיישים, המשפחתיים והקהילתיים. לאחר היכרות העומק, אנו מציעים משרות המתאימות לצרכים, ובמידת הצורך, מעניקים כלים, ליווי והדרכות שבעזרתן תוכלנה לשלב אימהות עם קריירה מוצלחת.

איך אתם יכולים לעזור למי שלא חוזרים לקורות החיים  שלו או לא עובר בהצלחה ראיונות עבודה?

במרכזי ריאן אנו עוזרים על ידי ליווי אישי ו/או קבוצתי, הניתן על ידי אנשי מקצוע שהוסמכו לך, אשר יעניקו לכם טיפים, הכוונה ומגוון של כלים פרקטיים שיגדילו את הסיכוי שלכם להתקבל למשרות אליהן אתם פונים.

איזה משרות יש לכם להציע לי עכשיו?

במאגר שלנו מתעדכנות משרות רבות, בענפים מגוונים. אנו עובדים עם מעסיקים רבים מרחבי הארץ. לאחר שנכיר אותך לעומק נוכל להציע לך משרות לפי היכולות, הנסיון, והכישורים שלך. הרכזים שלנו יעזרו לך למצוא משרה שהולמת את שאיפותיך, ויעזרו לך בכתיבת קורות חיים  והכנה לראיונות העבודה על מנת להגדיל את סיכוייך במציאת עבודה.

איזה קורסים אתם מציעים?

אנו מציעים קורסים שונים ומגוונים: עברית מדוברת ,אנגלית , מחשבים ,סדנאות הקשורות לעולם העבודה, הכשרות מקצועיות דרך מכללות מוכרות המוענקות לך בעזרת שוברי תשלום ועוד.

איך תלוו אותי? מה זה ליווי מרחוק?

המשתתפים במרכזי 'ריאן' מלווים אישית ע"י הצוות המקצועי שלנו.  בנוסף לשירות הפרונטלי, אנחנו מאפשרים גם מגוון של שירותים הניתנים מרחוק באמצעים טכנולוגים (שיחות טלפוניות, שיחות וידאו כמו זום .וואטסאפ...), דרך סדנאות וקורסים דיגיטליים ועוד. המטרה היא לתת שירותים גם מבלי שתצטרכו להגיע אלינו פיזית למשרד.

 אף פעם לא השתמשתי בכלים טכנולוגים, איך אני אצליח לעשות את זאת?

זה פשוט מאוד, הרכזים שלנו ילמדו אותך להתקין אפליקציות בטלפון הנייד שלך בנוסף לאפשרות השימוש במחשב  או דרך הטלפון. כך תוכל לתקשר עם הצוות וללמוד מרחוק הרבה נושאים, וגם לראות את החומר הנלמד כתוב בפניך ולשמור אותו.

איפה המרכז הכי קרוב
לבית שלי?

אני גר/ה ב:

המרכז הקרוב אלייך לבית הוא:

[כתובת]
ניתן גם ליצור קשר טלפונית: [04-8123456]
או לשלוח אימייל:

נשמח גם לחזור אליך

נשמח לחזור אליך
מלאו את הפרטים